Skip to main content

Association of Interventional Oncologists of Ukraine

Providing modern oncological care in accordance with global standards

Association of Interventional Oncologists of Ukraine

Interventional oncology is one of the most advanced high-tech fields in clinical oncology.

The main distinction of this field is the minimal invasiveness (minimally invasive nature) of surgical procedures, which are performed using modern medical equipment and instruments.

The use of modern high-resolution imaging methods such as ultrasound, digital fluoroscopy with contrast, and endoscopy allows for performing surgical interventions without incisions, using special thin needles, guidewires, catheters, and an endoscope.

Compared to traditional surgical methods, interventional procedures have several advantages, such as the absence of the need for general anesthesia, a reduction in the number of postoperative complications, a shorter hospital stay, and a lower overall cost of treatment.

  Чому ми?

  Сучасні технології

  Наші співробітники регулярно стажуються в закордонних клініках. Отримуючи нові знання, лікарі привозять до України унікальні технології, які раніше у нас недоступні. Це дозволяє підвищити якість надання медичної допомоги, досягти кращих результатів лікування та покращити якість життя наших пацієнтів. Ми завжди намагаємося заради комфорту наших пацієнтів.

  Висококваліфіковані спеціалісти

  В Асоціації інтервенційних онкологів України працюють фахівці експертного рівня з великим досвідом роботи в онкології. Лікарі постійно стажуються у закордонних клініках, а також є викладачами медичних ВНЗ Харкова. Наші фахівці постійно підвищують свій рівень знань та надають сучасну онкологічну допомогу відповідно до світових стандартів.

  Високі стандарти лікування

  У своїй повсякденній роботі ми використовуємо найсучасніші стандарти лікування онкологічних захворювань, які ґрунтуються на принципах доказової медицини. Це дозволяє надавати медичну допомогу на рівні світових стандартів. Вкрай важливо, що ми є академічною установою, що дозволяє на ряді використання світових стандартів лікування, розробляти та впроваджувати нові методики та підходи.

  Повний цикл лікування пацієнтів

  На сьогоднішній день у нас у клініці зосереджено весь спектр медичних послуг, включаючи діагностику та всі види лікування, що дозволяє точно поставити діагноз та розпочати лікування у найкоротші терміни. Це дуже важливо в онкології, коли повинні дотримуватися всі часові проміжки між етапами терапії. Наявність досвідченої команди, відпрацьованих механізмів роботи в Інституті медичної радіології дозволяє комплексно підходити до кожного з наших пацієнтів. Широке використання малоінвазивних технологій у клініці дозволяє знизити операційну травму та скоротити терміни лікування.

  Do you need our advice?

  We are always ready to help you